DAŇOVÁ PORADNA 24 ON-LINE

Daňové poradenství on-line Vám poskytuje daňový poradce Ing. Miloš Hovorka, člen Komory daňových poradců ČR, specialista na zákon o DPH a zákon o daních z příjmů, daňový lektor s mnohaletou zkušeností.

V  případě přijetí daňového dotazu Vám bude tento dotaz zodpovězen  prostřednictvím e-mailu do 24 hodin od potvrzení přijetí Vaší objednávky (týká se pracovních dnů) . V případě souběhu více dotazů se lhůta může prodloužit na 3 pracovní dny.

Dotazy zasílejte na e-mail: miloshovorka@volny.cz

Při odesílání dotazu vždy uveďte:

– do předmětu Vašeho e-mailu „Dotaz z daňové poradny DANĚ 24

– do textu vaše fakturační údaje (u podnikatelských subjektů název firmy, adresa sídla, IČ, DIČ; u nepodnikatelských subjektů např. jméno a příjmení, bydliště). V případě neuvedení fakturačních údajů ve Vašem dotazu nebude tento dotaz zpracováván.

Cena za jeden dotaz činí:

–        dotaz k DPH  500 Kč

–        dotaz k dani z příjmů  400 Kč

Cena  Vám bude fakturována po zodpovězení dotazu současně se zodpovězeným dotazem se splatností 3 dny.

Uvedená cena se týká jednoho dotazu k danému zákonu. Bude-li Váš dotaz vyžadovat rozsáhlejší rozbor, budete o tom informováni v e-mailu potvrzujícím Váš dotaz a bude Vám navržena cena za tento dotaz.

 

 

Daňové publikace
  • DAŇOVÉ A NEDAŇOVÉ VÝDAJE za rok 2020 s podrobnými komentáři a příklady“
  • ZÁKON O DANÍCH Z PŘÍJMŮ v roce 2020 s podrobnými komentáři a příklady
  • Zákon o DPH v roce 2020 s podrobnými komentáři a příklady

    Podrobnou nabídku daňových publikací naleznete v sekci Nabídka daňových publikací.

    Autorem daňových publikací je Ing. Miloš Hovorka, daňový poradce, člen Komory daňových poradců ČR, autor desítek daňových publikací a stovek článků s daňovou tématikou (např. nakladatelství SAGIT, VERLAG DASHÖFER a další)